Privatumo politika

Bendrosios nuostatos
1. Ši privatumo politika reglamentuoja www.myliujuodai.lt elektroninės parduotuvės kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
3. E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.myliujuodai.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
4. Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.
 
Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
www.myliujuodai.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
  1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;
  2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai;
  3. Asmens duomenys nuolat atnaujinami;
  4. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai;
  5. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

1. Apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
2. Išrašyti finansinius dokumentus;
3. Spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu.
 
Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
1. Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
 
 
Registracijos pateikimo taisyklės
  1. Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.
 
Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos
www.myliujuodai.lt  turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami elektronineje parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi.
 
 
Slapukai (angl. cookies)
Tai nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurias Jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo Jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia www.myliujuodai.lt svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus, paieškas bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visu svetainės funkcionalumu, o kiti apsilankymai svetainėje būtų paprastesni ir naudingesni.
Jūs pasirenkate patys ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti/išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnę informaciją apie slapukus rasite adresu allaboutcookies.org.